תמיד רציתם להקים עסק רווחי ומשפיע?

הכירו את מודל הזכיינות מבית goola:
הצטרפו כמנהלי מרכזים פיננסיים עם הכשרה, תמיכה ומודל עסקי מנצח ורווחי

goola מזמינה אותך להקים עסק רווחי ומצליח בתחום הפיננסי, עסק בו תוביל צוות של אנשי מקצוע בתחום הפיננסי לפיתוח עסקי ולמתן פתרונות ללקוחות פרטיים ועסקיים. ברכישת זכיינות, אתם מבטיחים עתיד תעסוקתי מרתק בתחום מתפתח ובעל ביקוש רב.

מנהלי העסקים יקבלו ליווי צמוד בכל השלבים של הקמת העסק, הכולל מגוון מוצרים פיננסים, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שעומדים לרשותכם, וצוות שיווק וטכנולוגיה להצמחת העסק שלכם.

"מדוע להקים עסק בתחום הפיננסי?"

ביקוש גבוה

העולם הפיננסי פוגש כל משפחה ועסק במגוון צמתים: חסכונות, אשראי, נדל"ן, השקעות, חיסכון פנסיוני ועוד. הביקוש לשירותים פיננסים ולאנשי שירות איכותיים הולך וגדל משנה לשנה

רווחיות

הרווחיות בתחום הפיננסי מאפשרת לכם להתפרנס בצורה מכובדת. לתחום זה קיים יתרון משמעתי הטמון בחלק ממוצרי החיסכון ומאפשר הכנסה פאסיבית לאורך שנים

שוק מתפתח

התחום הפיננסי מתפתח ללא הרף - מוצרים חדשים, טכנולוגיות חדשות ושינויים בתרבות הצריכה, מייצרים הזדמנויות רבות לפיתוח מקורות הכנסה ולפיתוח מודלים עסקיים חדשים עבור אנשי מקצוע ובעלי עסקים בתחום השירותים הפיננסיים

מי אנחנו?

מרכז תכנון וניהול פיננסי, המשלב ליווי אישי-אנושי ופלטפורמה טכנולוגית מתקדמת. goola מייצרת איכות חיים פיננסית עבור משקי הבית בישראל. הקבוצה מטפלת בתחומי הביטוח, פנסיה, פרישה, משכנתאות, נדל”ן, מימון, כלכלת המשפחה, השקעות וניהול קריירה.

את goola ייסד קובי דהאן, בעל ניסיון של 25 שנים בתחום הביטוח והחיסכון הפנסיוני.

קובי דהאן

מייסד ומנכ"ל קבוצת goola

למה דווקא עם goola?

ניסיון רב

הניסיון המצטבר של המנהלים המובילים את קבוצת goola מהווה יתרון עצום בהקמת עסק בתחום הפיננסי. הקמנו וניהלנו מגוון עסקים פיננסיים שחלקם אף עשו אקזיט בהצלחה גדולה. אתם תהנו מהניסיון שלנו.

One Stop Shop

קבוצת goola כוללת 5 חברות פיננסיות כך שכל השירותים ללקוחות ניתן בבית אחד. אצלנו תוכלו לקבל את המעטפת המלאה עם בקרה על השירות ואיכות המוצר.

שיטה מוכחת

השיטה שלנו כבר מוכחת ועובדת. הטכנולוגיה שפיתחנו עובדת גם בקרב בעלי מקצוע וגם בקרב הלקוחות, אנחנו מלווים סוכני ביטוח, מתכננים פיננסים, לקוחות ועסקים – זה עובד!

מה ייצא לך מזה?

כל מה שאתם צריכים להקמת עסק מצליח בתחום הפיננסי:

איך זה עובד?

עם סיום ההכשרה, תהפכו לזכיינים פעילים בקבוצה, תנהלו ותובילו "מרכזים פיננסיים" ונלווה אתכם באופן צמוד וקבוע להקמת היחידות שלכם

הכשרה

קורס בן 3 חודשים, פעמיים בשבוע אחר הצהריים. הקורס כולל היכרות מעמיקה עם העולם הפיננסי, כיצד לגייס ולהפעיל בעלי מקצוע בתחום, והיכרות עם היתרונות והטכנולוגיה של goola

הקמה

עם סיום ההכשרה נעבור לשלב של הקמת העסק, גם פה אנחנו מלווים אתכם בכל השלבים של גיוס בעלי המקצוע במיקוד של סוכני ביטוח, הכשרת מתכננים פיננסים באמצעות המכללה שלנו. ככה יד ביד עד להקמת עסק מצליח ומשגשג

ליווי מתמשך

הליווי שלנו לא נפסק עם הקמת העסק, למעשה אנחנו עובדים צמוד באופן קבוע, הדרכות מקצועיות, תוכניות עבודה, המשך גיוס ופיתוח העסק, מתן שירותים טכנולוגיים וניהוליים. בניית מבצעים ורווחה לכלל הפועלים עם הקבוצה.

ממליצים מספרים

את קובי הכרתי לפני כעשור, וכבר אז ראיתי את הרצון והיכולת שלו להפוך חזון למציאות.
קובי ליווה ותמך בי לכל אורך הדרך, עוד מתקופתי כשכיר, בתקשורת מקצועית ונעימה (אפילו קנה לי את המחשב נייד הראשון).
אין לי ספק שמי שרוצה להקים עסק ולהיות צעד אחד לפני כולם ימצא את מה שהוא צריך בפעילות משותפת איתו.

5/5

עודד גל

מנהל קבוצת סוכנים

כמנהל יחידת סוכנים כבר מעל עשור, זכיתי לליווי המקצועי של קובי, שעזר לי לפתח, למקד ולכוון את היכולות שלי לטובת בניית עסק מצליח.
קובי ניחן בכשרון מיוחד להתחבר לאנשים, להניעם ולקדמם.
מקצוען במלוא מובן המילה. יזם באופיו, עם ראיה חדשנית, ייחודית ושונה מהמוכר, ופעמים רבות אף מקדים את זמנו.

5/5

אמיר צימר

מנהל קבוצת סוכנים

מי זה קובי דהאן ?! כותב לכם זאת בנאדם שעבד עם קובי צמוד צמוד במשך 12 שנים רצופות בהן בזכות הדחיפה של קובי החזון והחלומות יצאתי להיות עצמאי מתוך כלוב של זהב בחברת ביטוח כמפקח שכיר.
קובי הוא קודם כל ולפני הכל בנאדם עם לב גדול ורחום. יש לו יכולות לימוד פנומנאלית עם יכולות של אינטגרציה בין תחומים – משהו נדיר ביותר על סף הגאונות.
הדבר בא לידי ביטוי ביכולת לראות לרחוק ולעיתים רחוק מאד. המציאות המסחרית בדכ מתיישרת לפי הרעיונות שבתחילה נראו לי הזויים…
קובי הוא אדם קשוב וגמיש מחשבתית עם יכולות ביצוע ומסירות אין קץ לעבודה ולשותפים שלו.
הוא הבנאדם שהיית רוצה לרוץ איתו לרחוק. באופן אישי עשיתי עיסקה מדהימה בכך ששוכנעתי לעבוד איתו באופן עצמאי בשנת 2010 ובמשך 12 שנים בנינו יחד עקב בצד אגודל עסק משגשג ביותר! ממליץ בחום רב על עבודה משותפת איתו – אפשר לדבר איתי בפרטי על כל שאלה בנוגע לקובי ו/או להיות עצמאי.

5/5

דני איל

מנהל קבוצת סוכנים

חברות בנות בקבוצת goola

מהי ההשקעה שלך

בשביל קורס מקיף של 250 שעות,

ליווי עסקי

ורישיון זכיינות ל”מרכז פיננסי” של goola?

ל-10 הרישיונות הראשונים

100,000
  •  

החזון שלנו

קבוצת goola היא מרכז תכנון וניהול פיננסי, המאפשר למשקי הבית להפיק את המירב מהנכסים הפיננסיים העומדים לרשותם,

ולייצר ביטחון כלכלי בהווה ובעתיד.

הקבוצה הוקמה בשנת 2021 על ידי קובי דהאן ועמו שקבוצת משקיעים ושותפים בעלי ניסיון מצטבר רב שנים של יעוץ וניהול גופי ידע עולמות הפיננסיים, ההשקעות ,יעוץ עסקי, יעוץ קריירה ועוד.

בקבוצה  5 חברות בת המטפלות בתחומי הביטוח, פנסיה, פרישה, משכנתאות, נדל”ן, מימון, כלכלת המשפחה, השקעות וניהול קריירה.

כמו כן הוקמה מכללת goola academy המכשירה מתכננים פיננסים, מאמני כלכלת משפחה, מאמני קריירה ועוד. רבים מבוגרי המכללה משתלבים בגולה כמתכננים פיננסים.

אם חלמת על עסק עצמאי, איכותי, שמייצר הכנסה פאסיבית, ולהיות חלק מתוך קבוצה שהיא משפחה – ייתכן שמקומך איתנו.

הירשמו למפגש בו תוכלו לקבל את כל הפרטים על מודל העסקי, מה נדרש מכם לצורך הקמת העסק, הרחבה על מבנה הקורס והיכרות עם המרצים.

goola_logo-01 9

כל הזכויות שמורות ל- goola | 2023 | תקנון אתר | מדיניות פרטיות

יש לנו את זה!
נציג יצור איתך קשר על מנת להמשיך
עוד צעד בדרך לאיכות חיים פיננסית.
נשתמע בקרוב…

דויד ראובינוף

הנדלניסט

קובי דהאן

בעל העניין החשוב

עמיחי סדן

בחור חשוב ורציני

נתי שיוביץ

כ-15 שנות ניסיון בלהיות קינג